O NAS

Błonia Bistro to świeży koncept na kulinarnej mapie Krakowa, łączący nowoczesne podejście do kuchni, szacunek do produktu i różnorodnych preferencji kulinarnych gości. 
2B to przestrzeń niezobowiązująca, rodzinna, tętniąca życiem, świeżymi aromatami i daniami, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie!Miejsce spotkań i imprez
Prywatny parking
Wina i koktajle
Sala zabaw i menu dla dzieci
Śniadania
Opcje wegan i gluten free
Zapytaj o wolny stolik
Kuchnia
W karcie znajdziemy oryginalne kompozycje smakowe, skierowane zarówno do amatorów mięsa, wegetarian, wegan, jak i gości unikających glutenu.
Autorskie propozycje młodego zespołu uzdolnionych Szefów Kuchni zdążyły już zyskać uznanie znaczącej rzeszy Krakowian, którzy regularnie odwiedzają progi Błonia Bistro, gotowi na prawdziwą ucztę kulinarną i niezmiennie doskonałą atmosferę! 


Galeria
Strefa relaksu
Strefa ciszy i relaksu. Tutaj odpoczniesz, popracujesz, spędzisz miło czas ze znajomymi, a przede wszystkim zjesz pyszne śniadanie, lunch lub kolację! Sala mieści 60 osób. Zapraszamy!
Strefa Rodzinna
Strefa idealna na spotkania rodzinne, z niezależną salą zabaw dla dzieci i łazienką dla rodzica z dzieckiem. Sala mieści nawet 150 osób, jest więc idealna na wszelkiego rodzaju zamknięte eventy, imprezy firmowe i okolicznościowe. ZAPRASZAMY JUŻ NIEDŁUGO!
Strefa Kameralna
Zamknięta kameralna sala, z widokiem na otwartą kuchnię, idealna na spotkania mniej lub bardziej formalne. Sala mieści 40 osób.
BŁONIA BISTRO
nd - czw 12 - 22
pt - sb 12 - 22
al. 3 Maja 55
30-062 Kraków
Dojazd na parking
© 2019 Błonia Bistro
Grupa Wierzynek